Ponad 10 Lat Doświadczenia

Tworzymy młody i utalentowany zespół, który przez ponad 10 lat dostarczył swoim Klientom tysiące wyjątkowych produktów. Stawiamy na różnorodność, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy w nowy, ciekawy sposób.Nasi Klienci otrzymują zatem coś więcej, niż tylko świece czy znicze – dajemy im jakość jakiej szukają. Projektujemy wzory, które wyznaczają nowe trendy w dekoracjach. A wszystko to dzięki tradycyjnym technikom handmade.

Niepowtarzalny Charakter

Każda z wykonanych przez nas świec jest niepowtarzalna i ma swój indywidualny charakter. Za produktami Lovurn Candles stoją sprawdzeni dostawcy i wysokiej klasy surowce, dobierane z całego świata. Dzięki temu możemy z dumą promować nasz asortyment zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Wszystkie produkty tworzymy z sercem. Z pasji do detali, z miłości do świec.

O_nas_3

Nasze Wartości

Ogromną wagę przykładamy do wartości, które tak naprawdę nas najlepiej definiują. Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsze są: uczciwość, szacunek, praca zespołowa.

Chcemy budować relacje w oparciu o zasady, które wyznajemy. W naszej ocenie bez tych 3 podstawowych wartości praca, którą wykonujemy nie miałaby żadnego sensu.

Jeśli wyznajecie Państwo podobne zasady, gorąco zachęcamy do współpracy z naszą firmą!

×